Cennik usług remontowych Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą z zakresu kompleksowego wykończenia mieszkań w Warszawie. Na rynku działamy już od 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na współpracę z najlepszymi fachowcami w branży. Nie patrzymy na inne firmy remontowe – kroczymy jasno wyznaczoną ścieżką, która od lat gwarantuje nam nowych Partnerów biznesowych. Stawiamy na wzorową współpracę, traktując nawet najmniejsze zlecenie z odpowiednią powagą.

Dbamy o estetykę wykonywanych prac remontowych. Możemy Ci pomóc we wszelkiego rodzaju wykończeniach, jeśli Twój budynek znajduje się w Warszawie lub jej okolicach. Nie ma dla nas znaczenia, w której dzielnicy dokładnie mieszkasz. Targówek lub Praga Północ? Dojedziemy do każdej lokalizacji w Stolicy.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji oraz służymy radą w doborze materiałów wykończeniowych pod konkretny projekt.

W zakładkach w menu “Cennik” zawarliśmy szacowane koszty naszych prac. Znajdziesz tam dokładny przedział opłat dotyczących m.in. prac elektrycznych, układania glazury, prac hydraulicznych czy malowania ścian. Zapraszamy wszystkich Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości do skorzystania z możliwości współpracy z naszą firmą!

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

Usługi Remontowo-Wykończeniowe i Adaptacyjne Marek Gadzicki

Usługi remontowo-wykończeniowe:
malowanie i tapetowanie ścian, montaż urządzeń sanitarnych, układanie glazury, prace hydrauliczne oraz elektryczne

Marek Gadzicki
ul. Samarytanka 1 (Targówek/Praga Północ)
03-592 Warszawa
te.: (+48) 602-674-350
e-mail: marekgadzicki@wp.pl

Napisz lub zadzwoń, a postaramy się przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb.
Posiadamy UBEZPIECZENIE.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.